Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky  »  JARNÍ SOUTĚŽ 2012
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.

JARNÍ SOUTĚŽ 2012

13.4. 2012

Vážení zákazníci,

Přichystali jsme si pro Vás Jarní soutěž 2012, ve které můžete získat obuv z naší aktuální kolekce na E-shopu DPK zcela zdarma (včetně poštovného) :)

Jaké je zadání?

Zcela jednoduché :). Pošlete nám fotku Vašeho dítěte na email dpk.shop@email.cz obuté v botech z naší kolekce DPK.

Oceněni obuví zdarma budou 3 děti. Speciální ocenění dostane fotka s dítětem, kde bude vyfoceno nejvíce párů dětské obuvi z kolekce DPK.


Jaké můžete získat ceny?

Pro 1. místo, 2. místo a 3. místo můžete pro Vaše dítě získat jeden pár obuvi dle vlastního výběru z aktuálně dostupné kolekce DPK na E-shopu DPK (tj. capáčky, celoroční obuv, letní obuv, kombinovaná obuv či domácí obuv).

Speciální ocenění, kde bude na fotce nejvíce párů dětské obuvi z kolekce DPK, získá cenu v podobě 2. párů obuvi z aktuálně dostupné kolekce DPK na E-shopu DPK. Vybírat se bude moc opět z následující nabídky: capáčky, celoroční obuv, letní obuv, kombinovaná obuv či domácí obuv.

Do kdy můžete posílat fotografie?

Fotografie zašlete nejpozději do 30.4.2012 do 12:00.

Jak a kam zasílát fotografii?

Foto zasílejte na email dpk.shop@email.cz. Z jednoho emailu může být zaslána jen jedna fotografie. Do předmětu emailu napište S2012 a do těla emailu napište Vaši adresu a telefonní číslo, abychom Vás mohli o výhře informovat.

Upozornění.

Zasláním fotky do soutěže souhlasíte, že se foto může objevit v naší DPK galerii zde na webu či na našem Facebooku.

Zasílání ceny.

Zaslání ceny bude pro vítěze zcela zdarma, cena bude zaslána výhercům na účet DPK.

Ochrana osobních údajů.

Přístup k emailu dpk.shop@email.cz má jen sl. Tereza Kubátová, která pro Vás pořádá tuto soutěž. Žádná další osoba nemá přístup k Vašim údajům.

Vaše emaily jsou zařazeny do zákaznické databáze, abyste mohli být případně informováni o akcích a soutěžích s DPK. Pokud si nepřejete dostávat informační emaily o akcích a soutěžích, napište tuto skutečnost do těla emailu s poslanou fotkou.

Budeme se moc těšit na Vaše fotografie!

Dagmar a Petr Kubátovi + kolektiv DPK

Víte, že:
Dětské nohy mají sníženou citlivost vůči bolesti a tlaku. Z toho důvodu jsou děti ohroženy tím, že budou nosit příliš krátkou nebo jinak nepadnoucí obuv, aniž by si toho byly vědomy.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím